(micro stakes) Brunn`i päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #46
    Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

    Muidu niimoodi mängima õpetas pastilaa videopakett?

    Comment

    • brunn
      Jube Noob
      • May 2013
      • 105

      #47
      Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
      Muidu niimoodi mängima õpetas pastilaa videopakett?
      ah ei õpetanud.... peaks vist korra veel läbi vaatama.
      häiris ainult see et viimases videos oli liiga palju laudu vb ( mina jälgida ei jõudnud).

      Comment

      • brunn
        Jube Noob
        • May 2013
        • 105

        #48
        Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

        NL 2 jälle. viimased mängud. varsti busto

        kas riveris oleks pidanud veel panustama? või saab sealt ainult parematelt calli?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        standard cooler vist, ei tea miks käe ära märkisin
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        peaksin mõtlema foldile? närvi ajavad sellised lambi showed.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        kas easy call? kas oleksin pidanud riveris ise panustama
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        mis siin valesti läks? kusmaalt oleks pidanud foldima ?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        cooler vist jälle?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        1194 kätt ja -3,02€

        10 buyinni kuskil järgi nl2 siis on persekellad.


        Tänud juba ette kes vastata viitsivad

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #49
          Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

          Tee paus, kogu bankrolli, näiteks 50 bi.

          Proovi suurema bankrolliga ja 2 lauaga mängida järgmised 100 tundi. Nii vähemalt ei pane sellise tempoga auku ja ehk tekib riide.

          15 buyin bankroll ei tundu hea algus, kui nii palju küsimusi on.

          Teiseks on liiga palju muudatusi korraga minu arvates. Võta 2-3 asja ja tegele selle aja jooksul ainult nendega.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #50
            Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

            55 - vaal ju vastane, paneks flop pea poti. muidu ok
            KQs - squeeze pre. as played paneks turnil rahad sisse
            TT- käsi omajagu, vt AF järgi, kui täisahv pole just, siis foliks tõstele ära
            KQs - vastas ju ahv, flop väga märg. TPGK aja ikka alati flopil seal sisse

            Comment

            • brunn
              Jube Noob
              • May 2013
              • 105

              #51
              Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

              teen pausi siis jälle, sest raha pole perse raisk.
              Tuletõrjuja palk on nii väike :D
              kui ma vaatan oma käsi peale mängu järgi, saan oma vigadest ilusti aru, aga mänguajal ei saa midagi aru viimaselajal. Turnis suudan halbu kaarte foldida, aga riveris enam niiväga mitte.
              täna on selle aasta kolmas kord kui mõtlen tõsiselt quittimisele, aga ei tahaks alla anda. prooviks korra veel :D
              äkki on tegemist haigusega lol

              see aasta tõenäoliselt enam ei mängi. äkki jaanuariks leian raha, et otsast alustada.
              vähemalt ma pole miinustes, 6€ jäi üle nulli cashis :D
              turnadega 224€ plussis wohoo.

              soovitage strateegiaraamatuid vms. loeks neid ajaviiteks. "pokkeri ja võitja psühholoogia" mõtlesin uuesti läbi lugeda.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #52
                Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                Vigu peab mängus ikka väga väga väga palju olema et nii madalal ei võida

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #53
                  Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Vigu peab mängus ikka väga väga väga palju olema et nii madalal ei võida
                  +1 Eile korra lasin challange raames 24 lauda NL 2 Starsis + 3.5 BI 250 käega. Ei tea kuidas seal kaotada saab... Suht ABC ju. Oota kätt ja lükka nuppe. Usun, et tegelt sul ka PRE mäng suht vale ja need vead kanduvad ka edasi post-gamei. (endal oli sama viga) Ürita saada om PRE mäng väga heaks, siis satud ka postflop vähem raskematesse olukordadesse.

                  E: Võid ka oma statsid panna siia...

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #54
                    Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                    junkeniga nõus

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #55
                      Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                      Kus komandos töötad :)

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #56
                        Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                        Kiire arvutus ütleb, et 4tabled. Algajale ilmselgelt liiast, eriti veel 6maxis. Proovi 1-2 lauaga keskendunult mängida. Kui SH(laudade alustamisel HU jne) ei taju siis on veidi keerulisem tableselectida kah, maybe mõtekas nittides fullringot proovida. Ise otsustad :)

                        Comment

                        • brunn
                          Jube Noob
                          • May 2013
                          • 105

                          #57
                          Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Vigu peab mängus ikka väga väga väga palju olema et nii madalal ei võida
                          ilmselgelt, aga mis vead on ma ei tea....
                          Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                          Kus komandos töötad :)
                          jätan saladuseks esialgu... oleks ma võitev mängija siis ütleks vb :D

                          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                          Kiire arvutus ütleb, et 4tabled. Algajale ilmselgelt liiast, eriti veel 6maxis. Proovi 1-2 lauaga keskendunult mängida. Kui SH(laudade alustamisel HU jne) ei taju siis on veidi keerulisem tableselectida kah, maybe mõtekas nittides fullringot proovida. Ise otsustad :)
                          enamasti 4tablen jh. 2 lauaga tundub kuidagi jubeigav... fullringi ei tea vb peaks tõesti proovima.

                          maitea panen ühe pildi stattidest, äkki sealt paistab mõni katastroofiline viga.

                          millegipärast läheb mul eurolaudades paremini.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #58
                            Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                            Nitine oled 6maxi kohta. Hetkel kaldun arvama, et postflop mängus viga või paned rängalt alla EV. Mis EV joon näitab?

                            Comment

                            • bi0hazard
                              Vana Tegija
                              • Jul 2010
                              • 1342

                              #59
                              Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                              Pane winnings positsiooniti ka palun.

                              Comment

                              • brunn
                                Jube Noob
                                • May 2013
                                • 105

                                #60
                                Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                Nitine oled 6maxi kohta. Hetkel kaldun arvama, et postflop mängus viga või paned rängalt alla EV. Mis EV joon näitab?
                                ei tea mida täpselt mõtled EV all

                                aga sellest pildist on kasu ehk?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                ma olen segaduses veits nüüd, kas pean lahtisemaks minema siis pre, või veel nitisemaks...

                                position siis
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by brunn; 30.10.14, 13:55. Põhjus: lisasin pildi

                                Comment

                                Working...